Apie grupę

Trenze     

›  UAB „Trenze Service”
›  UAB „Trenze Logistics“
›  UAB „Barba Logistics“


Tai yra Trenze grupės nariai, veikiantys nuo 1995m Klaipėdoje (Lietuvoje).
Pagrindinė įmonių veikla – negabaritinių ir sunkiasvorių krovinių ekspedijavimas geležinkeliu.

Išskirtinė kompanijos specializacija – pakrovimas, tvirtinimas ir krovinio transportavimas ant geležinkelio platformų, pusvagoniuose, specialiuose vagonuose (tarp jų ir transporteriuose). Grupė užsiima krovinio pakrovos ir tvirtinimo schemų, reikalingų negabaritinių krovinių krovimui ir tvirtinimui, ruošimu bei jų suderinimu su atitinkamomis geležinkelių administracijomis; vykdo perkrovimus dviejose nuosavose pakrovos aikštelėse Klaipėdoje ir vienoje pakrovos aikštelėje Vokietijoje; ruošia visus dokumentus, reikalingus transportuojant geležinkeliu, apmoka geležinkelio tarifus Pabaltijo, NVS ir ES šalių teritorijose, frachtą pervežant automobiliais ir jūra; taip pat atlieka muitinės formalumus. Kroviniai saugomi 2-uose nuosavuose muitinės sandėliuose Klaipėdoje. Įmonė Trenze Logistics teikia pilną kompleksą paslaugų pervežant krovinius Klaipėdos, Liepojos, Rygos, Ventspilio, Paldiskio uostuose, bei kituose Baltijos jūros miestuose ir Skandinavijoje, taip pat teikia paslaugas krovinių gabenimui Kaspijos jūra.

Įmonė „Barba Logistics“ organizuoja ir vykdo multimodalinius krovinių pervežimus iš Vakarų Europos, perkrovimus Vokietijos uostuose, o taip pat  atlieka krovinių siuntimą europietiškais vagonais, toliau juos perkraunant į NVS vėžių vagonus.

Papildoma grupės veikla – krovinių pristatymas oro, vandens transportu bei autotransportu pagal principą „nuo durų iki durų“.

Kaip mus rasti

Minijos g. 91, LT-93234, Klaipėda
Tel.: 8 46 312421
Faks.: 8 46 492747
El. paštas: trenze@trenze.lt

Krovinių sekimas